Kamionová doprava

Zajišťujeme dopravu sypkých a volně ložených hmot (kámen, písek, uhlí, hnojiva, štěpky, živičné směsy a další) v rámci České republiky a EU. Dopravu organizujeme tak, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům. Pro přepravu materiálu využíváme 46 vlastních vozidel značky MB Actros a MAN s celkovou hmotností 48 nebo 45 tun. Společně s těmito vozidly používáme sklopné návěsy Schwarzmuller, Schmitz a Stas s kacitou 27 - 50 m3 a užitečnou tonáží 30 - 33 tun a přívěsy s kapacitou 47m3 a užitečnou hmotností 30 tun. Průměrné stáří vozidel je 4 roky a proto většina našich vozidel splňuje emisní normu EURO 5 a vyšší. Všechna naše vozidla jsou vybavena plachtou a proto není problémem jakýkoliv materiál ani povětrnostní podmínky.

Veškerá naše vozidla jsou vybavena satelitním sledováním a tak jsme schopni v každém okamžiku zjistit, kde se Vaše zboží právě nachází. Nejnovější vozidla jsou vybavena sledovácím systémem Fleetboard, který poskytuje informace nejen o poloze vozidla, ale i o stylu jízdy každého z řidičů. Díky těmto informacím a cílenému školení řidičů jsme schopni snížit náklady na opotřebení vozidla a spotřebu PHM.

Při výběru nových vozidel pro Vaší dopravu je kladen zvláštní zřetel na nejnovější emisní normy, spotřebu PHM, bezpečnost provozu, pohodlí řidiče, cenovou dostupnost náhradních dílů a záručního servisu a v neposlední řadě na provozní a celkovou hmotnost soupravy.

Soubor těchto užitných vlastností vozidel s návěsy spojený s dlouholetou praxi našich dispečerů, vlastním zázemím firmy, perfektním servisem a 100% prací našich zaměstnanců nám dává nástroj, díky němuž jsme lídry na trhu v kamionové dopravě sypkých hmot.